Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams

Kas dažnai klausiama apie


Ar galiu naudoti LED juostas?

- Ne, jie yra labai silpni, sukurti dekoratyviniam apšvietimui ir nėra pasirengę suteikti augalui daug šviesos energijos. Augalų spektras visai nėra - jis buvo daug kartų išbandytas.

Kiek augalų reikia augalams?

- Visi atskirai. Jei mes kalbame apie labiausiai paplitusius "E27" kasetės fitolampsas (paprastai jie yra įvertinami 15 and 36 vatais), tada ant palangės reikia 2-3 lempų. Ir jei sodinukai yra toli nuo lango, tada nuo skaičiavimo - viena lempa E27 iki 50 x 50 arba 70 x 70 cm skersmens (priklausomai nuo lempos galios).

Kiek LEDs sunaudoja šviesos diodus?

- Viskas priklauso nuo konkretaus žibinto. Geriau paklausti pardavėjo, tačiau bet kokiu atveju, šviesos diodai - vienas iš ekonomiškiausių šviesos šaltinių. Ir svarbu suprasti: jie turi nominalią galią ir yra tikras energijos suvartojimas. Pavyzdžiui, 15 vatų fitolis (nominalus) sunaudoja tik 7-8 vatus elektros energijos. Taip yra dėl to, kad šviesos diodas dažniausiai neveikia esant pilnam pajėgumui.

Ar galima pats gaminti fitolampą?

- Taip, tai lengva. Pakanka pirkti fito-šviesos diodus ir vairuotoją (jų maitinimą) ir leisti juos. Kartais galite sutaupyti iki 50% gatavos lempos kainos.

"Phytolamps" šiltnamiams dažniausiai naudojami žiemos metu, augalams praturtinant lengvą dieną iki 12-16 valandų. Fitono žibintai naudojami spindesiui sodinti. Yra ir kitų taikymo sritys: kambarinių augalų (daugiausia dėl orchidėjų) ir kaktusas, akvariumai, mini šiltnamiai (jie grouboksy), bet tai yra atskiras klausimas.


Ką reikia žinoti apie fitolamps?

Phytolamps naudojami sodinukams ir kambariniams augalams apšviesti, taip pat saulėtą dieną padidinti, tačiau jie negali visiškai kompensuoti saulės šviesos privalumų. Taigi sutepkite žaliams daugiau saulės spindulių.
Šviestuvo spalva (kokia spalva lempa šviečia) neatspindi spektro spalvų diapazonas. Kitaip tariant, žibintas su mėlyna šviesa gali neveikti mėlyna spektro diapazone. Taigi leiskite lempos spalvui nuversti. Tai parodyta grafiškai žemiau, žmogaus akys nemato tų bangų, kurios "mato" augalus.

Populiariausi augalai tarp mėgėjams populiariausi yra šviestuvai ir LED lempos. Tarp didžiųjų šiltnamių savininkų yra populiarios natrio ir LED lempos.


Ar fitolaminas reikalingas?

Žinoma, yra skeptikų, kurie tiki, kad tokios lempos neduoda jokio pranašumo, o tai tik galimybė nukopijuoti pinigus iš pirkėjų.
Atsiliepimai apie fitolampsas forumuose yra gana dviprasmiški. Dauguma mano, kad fito žibintai turi teigiamą poveikį, kuris išreiškiamas spartėjančiu augimu, keičiant augalų spalvą ir sveikesnį sėklų rūšį. Tačiau labiausiai pastebėjo kitokį poveikį augalų poveikiui, ypač tiems, kurie apšvietė kelias augalų rūšis arba namo spalvas. Dalis augalų pradėjo ruožas aukštyn, kiti susukdavo lapus, o trečiasis pradėjo sulėtinti augimą.
Skeptikai tokius patobulinimus nemato, tačiau klausimas: ar jie turėjo augalus, su kuriais buvo galima palyginti rezultatą su fitolampais, - atsakymas paprastai yra neigiamas.


Tačiau net ir silpnieji skeptikų argumentai, apie ką gali galvoti. Galų gale, paprastų lempų ir fito lempos kainų santykis yra labai abejotinas. Ar verta pirkti brangių lempų ir fitopanelią už nežymus sėjinukų augimo pagreitį? Apytiksliai sakant, dėl fitoskulptorių kainos jūs galite nusipirkti tuos pačius vaisius ar daržoves per metus. Give didelių šiltnamių - kitas klausimas.
Be to, peržiūros metu gana dažnai kaltinamos fitolampos labai dažnai pasklinda.

Experimentai su fitolampu

Masto eksperimentus su šiuolaikinėmis lempomis aš niekada nerandau (ir norėčiau rasti). Tik mėgėjų eksperimentai.
Jei tiki vieną ūkininką, tada po fitolampais svogūnai auga 5 cm per dieną greičiau.Čia yra vienas mėgėjų eksperimentų su fitolampu, jo rezultatai yra abejotini (galų gale tai buvo padaryta internetinės parduotuvės svetainėje), tačiau vis dar. Mes panaudojome 2 raudonus (680nm) ir 1 mėlyną šviesos diodą (440nm), galia 3W.Phytolamps OSRAM FLUORA

Šios fluorescentinės lempos yra viena iš populiariausių tarp fitoskulptorių. Kaina, kurią jie turėjo prieš šuolį dolerį, buvo nuo 67 grivinos, dabar jie pakilo iki 100 grivinos už lemputę.Daugelyje didelių statybos parduotuvių Ukrainoje jie parduodami, todėl neturėtų kilti problemų dėl pirkimo.Jo populiarumas kaip fitolampasOSRAM FLUORA gavo dėka:

 • maža kaina;
 • patikimumas;
 • labiausiai optimalus spalvų spektras tarp fluorescencinių lempų.

Nuo minusų - lempa turi būti keičiama kasmet, po dvejų metų raudonas spektras išnyksta ir lempos efektyvumas mažėja.
Mažiau populiarūs šie fitolamidai yra liuminescenciniai:OSRAM Sylvania, Sylvania grolux (Sylvania Grolux), visų rūšių žibintai ir žibintai"Philips",Hagen flora-glo (akvariumo lempa),

LED auga šviesa

Tai yra teisingiau paskambintiLED auga šviesa. Išoros neįmanoma išskirti LEDprastų "LED Grow Light" šviesos diodų, kuriuos galima pažymėti tik poliškumu. Pirkti fitosanitarijos LED (ne lempoms), jums reikia nusipirkti lempa, nurodantį 660 nm ir 440 nm bangos ilgiui, taip pat sertifikato, nurodančio (jei aukštus standartus ES ir JAV, Kinija neturi). Šviesos diodų kristalas taip pat nėra išskiriamas, mėlyna 440 nm - skaidrus kristalas, o raudona 660 nm - tamsiai raudona kristalas.Svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte suprasti, yra tai, kad ne visi šviesos diodai tinkami apšvietimo įrenginiams! Reikia šviesos diodų, kurių galia didesnė nei 1 W irdirba monochromatiniame fitospekrurame (660 nm ir 440 nm), dažniausiai jie yra diodai ant žvaigždės lentos. Štai kodėl aš atsargiai vertinu brangusis nežinomos gamybos fitopanelius, nes jie gali įmontuoti pigiausias spalvotas šviesos diodus su nuliniu efektu augalams. Taip pat netinka apšvietimo monėms spalvotai durlayt juosta. Kaip tai daroma iš fitolampo šviesos diodų - pasakykime atskirame straipsnyje.Viena iš ųdomi m būdų, kaip naudoti LED žibintai: LED ir mėlynos spektro yra plačiai naudojamas Nyderlanduose šiltnamiuose, siekiant "sulėtinti" augimą spalvų iki tam tikros datos.
Diodų lempoms augalams yra šie privalumai:

 1. Jie yra kompaktiškiausi.
 2. Patikima, palyginti su kitais žibintais.
 3. Labiausiai tvirta.
 4. Šviestuvai negamina šilumos, o tai reiškia, kad jie gali būti "dėti" į augalus, taigi galite sutaupyti lempos galingumą.
 5. Leiskite sukurti tam tikrų spektrų apšvietimo sistemas.Galų gale

Jei neturite pinigų, tuomet pirkite pigius žibintus augalų apšvietimui. Tuo pačiu metu jūs permokate už elektros energiją ir laiku praleidžiate pinigus pakeisti žibintus. Dėl brangaus šviesos diodų pirkimo jūs atsiperkate dėl ilgo naudojimo ir energijos vartojimo efektyvumo.

Sėjinukams:

 1. Jei nesate įsitikinęs fitolampų teikiama nauda, ​​bet reikia atsigaivinti sodinukus - nusipirktiįprasti fluorescenciniai vamzdeliai (negalima naudoti kaitinamosios lempos).
 2. Jei norite išbandyti fitolampo poveikį sėjinukams - nusipirktiOSRAM FLUORA (Osramo flora). Jei rezultatas jums tinka - eikite prie šviesos diodų.
 3. Phytopanels per brangu ventiliatoriams, o apšvietimo sritis yra maža. Be to, kokybė yra abejotina. Geriausias variantas, jei norite, kad LED žibintai būtų skirti sodinukams, -naminė juosta iš šviesos diodų.


Fitollampai šiltnamių apšvietimui:

Yra tik dvi galimybės - LED apšvietimas ir aukšto slėgio lempos.
Skirtingai mėgėjams, ūkininkai gali investuoti padoraus pinigų sum net, net brangių fitosanitarijos LED (tai ne apie fitopanelyah), tačiau jie gana greitai

 1. Aukšto slėgio natrio lempos DNaT, DRiZ.
 2. LED juosta.

Tegul bus fitsvetas!

Šiandien pagal fitolampių išvaizdą sodinukams 90% atvejų parduodami prasti žiburiai su gražia etiketėmis, kurie nėra geresni už paprastus lempas. Norėdami patikrinti tai be specialios įrangos neįmanoma, o žmonės pirko katę. Mes paprašėme specialisto patarimo - kaip suprasti pasiūlymų gausą? Ir ką daro sodinukai vis tiek?

Kodėl taip svarbu apšviesti sodinukus?

Išbandyta praktikoje: geros šviesos sodinukų šaknų sistema gali būti 3-5 kartus geriau išvystyta, o tai tiesiogiai paveiks augimo greitį, kai pasodinama atvirame lauke. Ji gali greitai sugerti vandenį maistines medžiagas. Sodininkams, kurie išbandė gerą "bicolour" fitolampą, dažnai dalijasi savo spūdžiais, kad jie gavo naują sodinukų ir derliaus lygį.
DNAT, DRI ir kitos dujų išlydžio lempos dažnai naudojamos didelėse šiltnamiuose kaip pigus ir galingas šviesos šaltinis. Bet namuose jie labai alkani u elektros energiją, jie yra labai šilti ir jie neturėtų būti pakabinti šalia augalo. Sėklų spektrai nėra idealūs. Nenorėčiau rekomenduoti juos naudoti namuose.
LED šviestuvai ir šviestuvai yra moderniausias sprendimas. LED leidžia jums gauti bet kokius spektrus, jie yra ekonomiški ir veiksmingi. Tačiau rinkoje yra daug pseudo-phytolamps, taigi geriau pirkti patikimose bendrovėse. Mano patarimas - paklauskite pardavėjo ir patvirtinimo lempos spektro. Séjinukams "bicolor" lempos yra optimalios, kuriose naudojami specials šviesos diodai (raudonos 660 nm bangos ilgis ir mėlynas 450 nm). Raudonos ir mėlynos santykis yra 4: 1 ir 3: 1.


Nuotraukoje - sėjinuko pavyzdys, auginamas specialiomis žibintuvėmis ir įprasta kinų mėlynojo mėlynojo klastojimo. Liuminescencinių lempų rezultatas paprastai nėra geresnis. Taip pat galite pamatyti vaizdo įrašą apie šio sėjinuko bandymą, kuriame aš palygino skirtingą spektro lempos poveikį. Viskas yra aiškus ir paprastas.


Andrejus Borisovas, "Fitosvetting" įmonės svetainės ekspertas


Phytosvet (arba specializuota augalų šviesa) yra nauja pramonė, kuri per pastaruosius keletą metų auga. Mokslininkai nustatė, kad skirtingi šviesos spektrai skirtingai veikia augalus. Ir nebūtų beviltiška nenaudoti šių galimybių.

Ką reikia sodinukams?
Pagrindiniai spektrai yra raudonos ir mėlynos, o ne tik raudonos ir mėlynos spalvos, betting gana Pavyzdžiui, tipiškas raudonas šviesos diodas turi 630 nm spektrą ir netinka filatolams. Čia dažniausiai yra pirkėjo apgaulė, nes neįmanoma atskirti raudonos spektro 630 ir 660 nm.

Kas geriau šviečia?
Paprastos kaitrinės lempos netinka augalams. Jokiu atveju! Liuminescencinės ir energiją taupančios lempos (ESL) - tai nėra idealus sodinukų šviesos šaltinis, nors jis gali būti naudojamas. Jie turi mėlyną spektrą, bet yra mažai raudonos spalvos, o tai néra spektras, kurio jums reikia. Jei pritaikysite fluorescencinę lemputę ESL, rekomenduokite pasirinkti šilto apšvietimo žibintus (2700-3200K) ir juos priartinti prie gamyklos. Ir neužsikrausi, tokių lempų reikia daug. Kiek? Jei šviesa yra ant palangės, tada jums reikia 35-50 W už kiekvieną kvadratinį metrą. Jei apšvietimas kambaryje, toli nuo lango, tada 100-150 W kvadratiniam metrui. Jei mažiau - tai taip pat augs, bet bus blogiau.

Svarbus dalykas - fosforas (šviesos medžiaga žibintą) greitai degina, o po 5-7 mėnesi tokios lempos yra mažiau veiksmingos.

 • Ar galiu naudoti LED juostas?

Ne, jos yra labai silpnos, sukurtos dekoratyviniam apšvietimui ir nėra pasirengusios suteikti augalui daug šviesos energijos. Augalų spektras visai nėra - jis buvo daug kartų išbandytas.

 • Kiek augalų reikia augalams?

Visi atskirai. Jei mes kalbame apie labiausiai paplitusius E27 kasetės fitono lemputes (paprastai jie vertinami 15 and 36 W), tada ant palanges jums reikia 2-3 žibintuvių. Ir jei sodinukai yra toli nuo lango, tada nuo skaičiavimo - vienas žibintas E27 ant 50x50 arba 70x70cm sklypo (priklausomai nuo lempos galios).

 • Kiek energijos sunaudoja LED fitolamps?


Privalumai ir trūkumai

Kadangi šis išradimas dar nėra plačiai paplitęs, būtina suprasti, ar tai verta jūs dėmesio ir išleisti pinigai. Leiskite atidžiau pažvelgti į visus privalumus, kuriuos turi LED gamyklos fitolamps.

 1. Radiatoriaus koncentracija norima kryptimi. Skirtingai nuo ųprastų lempučių, šviesa neišklysta visoje patalpoje, tačiau ji sąmoningai veikia gėles. Give to temperatūra kambaryje išlieka nepakitusi, o gamykla gauna reikiamą šilumos kiekį.
 2. Ilgaamžiškumas. Galite būti tikri, kad prietaisas truks ilgą laiką. Kokybės lempos tarnavimo laikas viršija 50 000 valandų! Net jei jūs jį naudosite 15-16 valandų per dieną, tai jums patiks 11 metų.
 3. Lengva naudoti. Dizainui nereikalingos specialios žinios ir įrengimas, kad būtų nesuderinami įrenginiai.
 4. Gebėjimas koreguoti intensyvumą. Ši funkcija leis jums pritaikyti šviesą skirtingiems augimo periodams.
 5. Mažas energijos suvartojimas. Nuolatinio tarifų didėjimo sąlygomis šis rodiklis yra svarbus.
 6. Energijos efektyvumas. Siauros šviesos diodų lempos spektras sukuria labiausiai suderintą šviesos srautą, kuris lemia j efektyvumą.
 7. Saugumas. Nesijaudinkite dėl to, kad fitolampas "dega" lapus, nes LED lempos nešildo daugiau nei 55 ° C. Jie yra nekenksmingi žmonėms, nes juose nėra kenksmingų medžiagų.
 8. Estetika. Šio apšvietimo rūšis papildys jaukų kambarį ir padidins romantišką atmosferą.

Ar toks stebuklas turi kokių nors trūkumų? Deja, taip. Šiame etape, kai taikymo sritis dar nora pakankamai išvystyta, šių produktų kainos yra gana didelės. Tačiau, didėjant paklausai, prekės tampa pigesnės.

Vieta:

Kaip jau minėta pirmiau, tokie šviestuvai nesiskleidžia šviesos, ty šviesos srautas tiksliai eina pro nurodytą trajektoriją. Atsižvelgiant į tai, jie turėtų būti dedami šalia augalų. Optimalus atstumas yra 15-30 cm. Augalams skirtus LED fitolamps gali būti tvirtinamos ant lynų, todėl lengva nustatyti pageidaujamą atstumą. Jei tai yra medžių ar krūmų klausimas, tuomet prietaisas yra geresnis.

Visi žino, kad augalinės ląstelės, naudojant lapų absorbuotą šviesos energiją, konvertuoja anglies dioksidą ir vandenį į organines medžiagas: cukrų ir krakmolą. Tai yra fotosintezės procesas. Iš to tiesiogiai priklauso augalų gyvenimas, jų tinkamas augimas ir vystymasis. Natūrali šviesa turi tik savo intensyvumą ir spektrinę sudėtį. Naudojami kasdieniame gyvenime, apšvietimo prietaisai turi spektrą toli nuo tos, kuri spinduliuoja saulę. Siekiant maksimaliai padidinti dirbtinio apšvietimo asortimentą natūraliai išradinėti fitolamps - LED (LED) lempos, kurias šiandien galima lengvai padaryti rankomis.

Kiekvienas augintojas ir daržovių ūkininkas žino, kad tam tikrus pasėlius reikia auginti šešėlyje, kiti nori difuzinio apšvietimo, trečiasis reikalauja saulėtos pilnaverčios šviesos dienos. Ištisus metus pakankamai šviesos reikia auginti kambarinius augalus.

Tiemą jie turi šviesos trūkumą dėl dažniausiai debesuotų orų ir trumpo dienos šviesos. Tai akivaizdu dėl būdingų bruožų: jauni lapai nesikeičia, o suaugusiaisiais spalva tampa nuobodesnė, apatiniai lapai išdžiūvo ir nukrinta, internodai pailgėja. Sėjinukų stiebai tampa trapūs, jie stiprai ištempti. Gėlių, dekoratyvinių augalų, sėjinukų nepakankamai apšviestose patalpose ir žiemos metu nesustojo, naudojamas dirbtinis apšvietimas. Tai labiausiai tinka fito šviesos diodų lempos. Jie gali sukurti šviesą, labai panašią į savybes saulės šviesoje. Perkant arba surenkant savo rankomis šį prietaisą, galite pasiekti visišką augalų augimą per metus.

Šviesos fito lempos augalams

Šviesos lempos fojungia fotosintezės procesą, sodrinus žalią augintinį naudingomis medžiagomis: baltymų, karotinoidų, vitamino E, skatina šaknų formavimąsi.

Pagrindinės techninės charakteristikos

Phytolamps yra sudėtingi prietaisai, jų kaina tiesiogiai priklauso nuo techninių savybių, kurių pagrindinė yra:

 • galia
 • ryškumas;
 • spinduliavimo spalva;
 • bendras matmenys;
 • kampo ir apšvietimo sritis;
 • darbo temperatūros diapazonas;
 • korpuso šildymas;
 • maitinimo įtampa;
 • tarnavimo laikas.

Gamyba namuose

Žinodamas elektros inžinerijos pagrindus ir turėdamas reikiamas sudedamąsias dalis, galite pats rinkti fitolamines medžiagas. Bus reikalingos šios žaliavos:

 • fito šviesos diodai: 3 raudonos su įtampa 2.2 V. ir 10 mėlyna 3,6 V;
 • dabartinis stabilizatorius - vairuotojas 15W / 350 mA;
 • lempos pagrindas, pavyzdžiui, aliuminio profilis;
 • superluoksnis arba karštas tirpalas;
 • 40 W lituoklis;
 • keli izoliuotieji laidai;
 • laidas su šakute.

Mėlyna ir raudona šviesos diodai, skirti namams gaminti

Darbo tvarka

 1. Mes žymimės pieštuku ant fito šviesos diodo tvirtinimo taško profilio; klijuoti juos, atsižvelgiant į poliškumą. Pritvirtinkite kliją prie šviesos diodų substrato apvado.
 2. Po šviesos diodų kojomis klijuokite mazus juostos ar juostos gabaliukus, kad kontaktai nebūt uždaryti ant profilio.
 3. Sujungdami kontaktus su izoliuota viela, naudodami lituokliu.
 4. Prie spausdintuvo išvesties prijunkite laidą su kištuku, o prie kito galo prisukite LED lempas.
 5. Savo rankose pagaminta fitolampa yra paruošta.

Taikymo sritis

Sėkmingai naudojamos šviesos, naudojamos auginti pasėlius, gėlininkystėje, net ir akvariumų floroje. Phytolamps naudojami patalpų augalams, sodo šiltnamiuose ar agrokompleksų pramoniniuose šiltnamiuose.

Dėl sparčiai augančios šviesos diodų apšvietimo paklausos prisidedama prie perspektyvios šios pramonės plėtros. Jei naudojate lemputę, nupirktą ar surinktą savo rankomis, apsvarstykite keletą dalykų:

 • auginant daigumą, reikia šviesos visą parą, po kurio laiko apšvietimas sumažinamas iki 16 valandų, tada iki 14 valandų per dieną;
 • augalai, kurių šviesos diena formuoja fitoskopptorą, pakaks dešimt valand apšvietimą per dieną;
 • daugelio rūšių gėlės nori, kad ja šviesa nukristų iš viršaus, taigi jie galėtų sutaupyti energijos, kad pakeistų lapų nuolydį šviesai.

Naudos privalumai

Šviesos žibintai netinka augalams apšviesti. Jie turi mažai šviesos ir yra labai karšta. "Phytolamps" yra efektyviausios, patvarios, gana brangios, tačiau greitai atsiperka.Jie gali būti vadinami dirbtiniu saule. Jie vadinami šviesos diodais, nes jie spinduliuoja spinduliais, tai yra kryptingai. "Phytolamps" turi fono-raudoną švytėjimą dėl dviejų spalvų spindulių: mėlynos ir raudonos.


Fitolampo pranašumai auginant sodinukus

Neįprastas žmogaus suvokimas, purpurinis atspalvis idealiai tinka želdinių auginimui. Šviesos bangų ilgiai pateikti pagal fito apšvietimo charakteristikas. Mėlyna banga turėtų būti 445 nanometrų ilgio, raudona - 660. Tai yra optimalus augalų spektras. Dél raudono spektro trūkumo žydėjimas ir vaisius pablogės, o mėlynos spalvos - stiebai tampant, taip pat reikėtų atsižvelgti, jei nuspręstumėte savo rankomis paversti lemputę.

Veiklos principas

Fitoscentijoje naudojami fito skirtingais parametrais, kurie yra būtini 100% dirbtinio apšvietimo suvokimui žaliais augintiniais. Jie suteikia šviesos bangas nuo 400 iki 730 nanometrų. Skirtingų spalvų šviesos diodai ir šviesos bangos ilgio Fito šviesos diodai sujungia radiac, veikiantį aivairius augalų augimo aspektus:

 • raudona spalva gamina chlorofilą A, reikalingą auginti lapus ir stiebus;
 • mėlyna spalva - chlorofilis B, atsakingas už šaknų vystymąsi;
 • fitohormonų formavimas stimuliuoja apsaugines funkcijas;
 • ultravioletas užtikrina atsparumą žemai temperatūrai;
 • infraraudonoji spinduliuotė pagreitina medžiagų apykaitą.

Svarbu pasirinkti tinkamą fito šviesos diodų spalvų derinį savo rankomis pagamintame lempose.

Privalumai ir trūkumai

LED lempos naudojimas yra toks:

 • Šviesos spinduliuotės kryptingumas;
 • energijos vartojimo efektyvumas: dél siauros spinduliuotės spektro, šviesos srautas yra maksimaliai efektyvus, efektyvumo vertė pasiekia 96%;
 • energijos taupymas: energijos taupymas siekia 70 proc.; fito šviesos diodo šviesa yra daug kartų didesnė už raprastą ar net energiją taupanči lemputę;
 • naudojimo paprastumas: nereikia įsigyti reflektoriaus, aušintuvo, tinklo kasečių, apsauginio stiklo;
 • ilgaamžiškumas: apskaičiuojamas ilgiau nei 50 tūkst. Valandų nepertraukiamo veikimo;
 • ekologinis suderinamumas: visiškai saugus žmonėms ir aplinkai, nesudaro pavojingų medžiagų ir gyvsidabrio;
 • sauga: šildymo temperatūra neviršija 55 laipsnių, todėl augalai neperkaito; Net su vandeniu lempa nėra sprogi.
 • kaitinimo intensyvumo koregavimas, skirtingų spalvų fito diodų derinys, nereikalaujantis įsigyti atskiros mėlynos ir raudonos šviesos lempos.

Naudojant šviestuvus su žaislais, žmogus gali reguliuoti atitinkamai apšvietimą ir žalią gyvūniją auginančią jėgą. Su tokiu fito apšvietimu drėgmė ir temperatūra yra stabilios, mažėja herbicidų poreikis, sumažėja drėkinimo poreikis, o tai labai supaprastina auginimo procesą.

Trūkumai yra didelės išlaidos lėmė lemputę, bet ji greitai atsiperka ne iš patvarumo, ekonomikos, augimo sąskaita derlių.

Fitolampo gamyba savo rankomis kainuos daug mažiau nei jo įsigijimas.

Ką reikia ieškoti perkant

Norėdami pasirinkti tinkamas konkrečius poreikius LED lempos apisvietimo lengvatų reikia žinoti, ypač žaliųjų augintiniai auginimą. To įgiję, būtina atsižvelgti į kelis kriterijus:

 1. Naudojimo paskirtis: šiltnamiai, šiltnamiai, apartamentai ar negyvenamieji pastatai, žiemos sodai. Priklausomai nuo taikymo vietos, pasirenkamas tam tikro dydžio ir tipo fito lempa.
 2. Apšvietimo sritis.
 3. Šviesos paplitimo kampas.
 4. Spalvos ir šviesos spinduliavimas.
 5. Apšvietimo trukmė.

Pirkdami tokias lempas, būtina atkreipti dėmesį į jų fito švytėjimą. Jis turi būti lygus, mirgantis. Tai yra vienas iš pagrindinių prietaiso kokybės rodiklių, ilgaamžiškumo.

Vietos parinktys

Šviestuvas, igsigytas ar pagamintas rankomis, yra ngrengtas praktiškai arti sodmenų, nes šviesa iš jos patenka griežtai tam tikru kampu.

Idealiai tinka apšvietimas iš viršaus. Kai padėtis iš šono, augalai lenkasi link šviesos šaltinio. Siekiant užtikrinti vienodą apšvietimą, juos reikia reguliariai reguliuoti. Lapuočiai augalai yra esant 10-20 cm atstumu nuo to žibinto, ir žydi -. 20-40 cm Naudojant klaidingą fitolampy lengvai pasirinkti norimą ilgį su lynų pagalba.

Šviestuvo vieta taip pat yra svarbi norint sukurti akių malonų vaizdinį efektą. Apšvietimas iš viršaus žymės nedidelę augalų grupę. Apšvietimo pasirinkimas iš apačios tinkamas dekoratyviniams krūmams ir medžiams. Dėdami šviesos šaltinį priešais augalai jų spalva bus aiškiai matoma, kaip atsispindi ant sienos gražus šešėlis modelio.Originalus efektas gaunamas, kai lemputė yra užpakalinė, šešėliai bus matomi ant sienos ir lubų. Lapų struktūra, mažų augalų siluetas, yra gerai akcentuojamas šviesos kritimo iš šono.

Taigi, nusipirkau arba pagaminti savo rankas LED lempos

Related news

Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams image, picture, imagery

Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams Phytolamps sodinukams ir šiltnamiams. Phytolamps ir fitoskopptoriai kambariniams augalams