אילו מנורות טובות יותר יסכון באנרגיה או LED. מה לבחור: LED או חיסכון באנרגיה מנורות

מה מבדיל מנורות LED מחיסכון באנרגיה

ההבדל הראשון של מנורות LED מ חיסכון באנרגיה בעיקרון הפעולה. תאורת LED מושגת ל ידי נוריות בהירות בוהקות ובהירים מאוד.

LED או חיסכון באנרגיה

חיסכון באנרגיה מנורות עבודה כמו מנורות אור. יש להם זוהר כאשר מופגזים האלקטרונים של אדי כספית אדי כספית תאורה אולטרה סגולה בתורו גורם הזוהר פוספור בספקטרום הנראה כבר.

הנוכחות של אדי כספית מנורות חיסכון באנרגיה  זה מסוכן לבריאות האדם במקרה של שבירה של הנורה. כמות כספית מותר באוויר, במקרה זה, יכול לחרוג 150 פעמים. ניקוי יסודי של שברי המנורה ואוורור תדיר של החדר הם חובה.

עבור מנורות LED, סלוס גדול הוא בטיחותם. הם אינם מכילים חומרים מזיקים לבני אדם. אמנם היה מקרה אחד כאשר כמה נוריות נשרף בתוך מנורה ורה יור. המנורה העלתה ריח בלתי-נסבל. גם לאחר תיקון המנורה, הריח לא נעלם. מקור הריח נשאר במנורה. איבוד המנורה בצורה מפורקת במשך מספר שבועות לא פעל, הריח עדיין היה חזק.

סוגי מנורות LED

רק מיחזור ל המנורה ובד עזר. אבל זה היה מקרה בודד שלא השפיע על הבחירה של מנורות LED. אם נשווה את הבהירות ב לומן, ה- LED באותו הכח מנורות חסכוניות, על כוח אור שטף LED ייה 20% גבוהים יותר.

לקבלת הבהירות, המנורה חסכונית באנרגיה יש שטף אור של 62.5 lm / W (לומן לכל וואט), ועל נוריות הוא 76.9 lm / W. אילו נורות הם טובים יותר LED או חיסכון באנרגיה על שחרור החום יראה את הבדיקה. יסכון באנרגיה מנורות יכול לחמם עד 81.7 מעלות צלזיוס בגלל החום של נימה, נוריות לא לחמם עד 30 ° C.

לכן, במקרה ל דגימות השני, את הסיכון האש הוא הרבה יותר נמוך. מאז אין להם נימה ואת נורה זכוכית דקה, כוח מכני, התנות השפעה, התנגדות רטט של מנורות LED הוא הרנה יותר


השוואה בין העוצמה של מנורות ליבון, LED, חיסכון באנרגיה

מנורות LED אין בעיות כאשר מתח החשמל בטווח 170 - 270 V, ואילו מנורת החשמל במתח הנמוך חיסכון באנרגיה לא מחמם את הסיב, ואת המנורה אינה דולקת, ואת מתח האספקה ​​הגבוה מקצר את חיים. עבור מנורות דיודה, אתה יכול להשתמש LEDs של טמפרטורת צבע שונה (צבע של זוהר).

צבעים זוהר ניתן לבחור לבן בהיר בע התירס (צהוב). חיי השירות ל מנורות אלה עולה באופן משמעותי על נתוני הדרכון של 50,000 ות. השוואה ל מנורות LED וחיסכון באנרגיה מראה את היתרון המלא של הראשון בהירות של הארה, הכלכלה, עמידות .ל של הארה, הכלכלה, עמידות .ל של הארה, הכלכלה, עמידות .ל של הארי


השוואה של חיסכון באנרגיה שנתית עבור סוגים שונים של מנורות

גם במחיר בוה יותר, הבחירה צריכה להיות עצירה על עותקים LED עם payback וב שלהם חיים ארוכים. איכות מנורות אלה תלוי ביצרן. דעםדך ם חדםחדחדחדם םםח זהו יתרון נוסף של מנורות LED.

אם ניקח בחשבון את העלייה המתמדת במחיר של חשמל, הנושא של שימוש חסכוני של משאבים הופך להיות אקטולי מואבי. אז, תפוצה רחבה היום קיבל תבנית מנורה חדשה: LED וחיסכון באנרגיה. אחרי הכל, הם לחסוך חלק גדול של האנרגיה.

שקול את התכונות שלהם כדי להשוות זה עם זה.

מנורות LED יכול להיקרא המוצר המבטיח ביותר, אשר אמור להחליף אנלוגים אחרים. מוצרים אלה הם ידידותיים לסביבה, חסין אש ומאוד אמין. עבור שלהם לרשותם, תנאים מיוחדים אינם נחוצים.


מנורה זו יכולה לעבוד במשך אחת עשרה שנים. במקרה זה, בהירות יישמר ברמה המקורית. מוצרים אינם רגישים לתכלילים קבועים, הם אינם מהבהבים כמו דפוסי חיסכון באנרגיה.

החיסרון היחיד שלהם היום, אשר מעכב את הפופולריות שלהם, היא העלות הגבוהה יחסית.

יחד עם זאת, תכונה חשובה בהם היא האפשרות של חיבור ישיר לרשת: יש להם מובנית אספקת החשמל.

מוצרים יכולים לעבוד תחת מתח 12-220 וולט.

הם יעילים במיוחד עבור תאורה מקומות הייצור. אחרי הכל, ניתן לשמור את תקציב הארגון היטב, שכן עבור ישויות משפטיות עלות החשמל היא בדרך כלל גבוה יותר מאשר מחיר עבור אלה פיזית.

המנורה מתאימה כמעט לכל מנורות, שכן יש לה גודל סטנדרטי. יש לו צבע עשיר ומבריק, מאפשר לך ליצור אפקטי תאורה מקוריים. לכן, ניתן ליצור אפקטים פנים לא סטנדרטיים.מנורות LED משמשים ביעילות כדי להאיר רהיטים, חפצים בחדר. הם נהדרים עבור אירועים שונים, הנוף. ובזה הם גם נהנים חסכון באנרגיה מוצרים אור.

אין להם אדי כספית, כך שהם יכולים לשמש בבטחה במוסדות לילדים, במקומות צפופים.

אם אתה משתמש נוריות במקום מנורות חיסכון באנרגיה, החיסכון יכול להיות עד תשעים אחוזים של חשמל. על פי מחקרים שונים, אתה יכול לחסוך בדיוק פעמיים.

בנוסף, מוצרים כאלה יכולים לעבוד בבטחה לא רק בחצרים, אלא גם ברחוב. אחרי הכל, הם מוגנים מפני השפעות סביבתיות שליליות. הם לא מתחממים ולא שורפים.

מנורות חוסכות אנרגיה

מנורות כאלה יש יעילות מוארת גבוהה. כתוצאה מכך, כיסוי זה נחשב חסכוני ויעיל.

ון באנרגיה מנורות יש יתרונות רבים: הם יכולים לעבוד מתוך שישה עד חמש עשרה אלף שעותת חיי שירות כאלה עולה ל החיים של מנורות ליבון, אבל ות מאשר מוצרי LED. יש טמפרטורה נמוכה ל הנורה.

זאת, מנורות אלה יש תכונה אחת אופיינית: on-off מחזורים להשפיע על חיי השירות. לכן, לא מומלץ להשתמש במוצרים כאלה בחדרים שבהם האור לא לשרוף כל הזמן, אור ישפיע על תקופת השימוש והתנאים. לדוגמה, שינויים בטמפרטורה, לחות ומתח. מ מנורות דומה לא אמור לשמש יחד ייימרים, dimmers, חיישנים והתקנים אחרים.

בקיצור, יש מספיק מגבלות שאינן מאפשרות מוצרים אלה י להשיג פופולריות ראויה. לכן, עבור רבים, עדיף לרכוש דגם LED. וכאן יש לציין כי, למרות כל החסרונות, מנורות כאלה ניתן להשתמש ביעילות לחיסכון באנרגיה. והם זולים יותר מאשר LED.

הבחירה ל צבע כאן הוא נחות מוצרי LED. בדרך כלל, הצבעים מתאימים לשימוש משרדי או ביתי. לבן יש גוון צהבהב שמתאים לבית. עבור המשרד הלבן קר היום הם מושלמים.חסרון חשוב של חיסכון באנרגיה מנורות היא כי הם מכילים כספית. כמובן, במדחום כספית של אלמנט זה הרבה פעמים יותר, אשר אינו מונע להשתמש בהם בכל מקום. לכן, נושא זה נדון, כי המוצר אינו משפיע לרעה על האדם בעבודה.

מה עדיף?

אם נשווה LED מנורות חיסכון באנרגיה, ואז, כמובן, את היתרונות של הראשון. וזה האחרון לשמור על הנהגת המכירות כרגע רק בגלל שהם זולים יותר. עם ת ת ר ר ם ם ר ם ם ם ם ם ם ם ם ם

יותר ויותר, אנשים תוהים אילו מנורות טובים יותר - LED או חיסכון באנרגיה. כדי לקבוע את היתרונות והחסרונות של שני הסוגים, נדרשת השוואה. ההבדל הראשון הוא העלות שלהם. נתאר את השאר במאמר שלנו להלן. ניתן למצוא מידע בצורת טבלה.

שירות החיים וייצור של מנורות LED וחיסכון באנרגיה

מנורות חוסכות אנרגיה

עם חיסכון באנרגיה נורות הרבה פחות, כי הם שונים הכוח שלהם. נכון, הם לא יקרים, כי הם ממוקמים רק במקומות שבהם אתה מבקר בדירה בתדירות הגבוהה ביותר, אז אתה באמת תוכל לשמור. לא באמת צעד חכם כדי לחזק אלמנטים חוסכי אנרגיה באותם אזורים שבהם אתה בא בדרך כלל רק מעת לעת, למשל, באיזה חדר במרתף או השירות.


אם האור נמצא שם, איפה זה יהיה לזרוח זמן קצר מאוד - ב "הפרוזדור", ארון, במסדרון, שבו אתה כמה דקות לצאת, אין סיבה הרבה מה לקנות גוף תאורה עם הספק גבוה. הוא לא "תספר" כל כך הרבה, כמה תשלם על זה. במשך שנה באותם חדרים אתה הרוח עם מתיחה של 1 קילוואט. העלויות אינן משתנות עם מחיר של מנורה. עדיף להשתמש אחרת. ואתה תשמור על משהו אחר.

אם הנורה היא לפחות חמש שעות, אז במהלך השנה החיסכון ירתי הרבה יותר טוב. במיוחד בהתחשב בכך פעמיים בשנה התעריפים הולכים וגדלים. כוח ממוצע נורת ליבון רגיל יהיה מואר מדי יום במשך חמש שעות. במקרה ה, אתה משלם עבור חשמל עשר פעמים יותר מאשר אם נורית LED היה על. במש חנםם

חיי שירות והפקה

מנורות LED לשמש, כמו היצרנים מבטיחים, 25-50 אלף שעות. בחישובים הרגילים אם מנורה שו של קיבולת הרגיל בחדר יזרח חמש שעות ביום, זה מספיק עבור 13-27 נים. והנורות האלה הן טכנולוגיה ה. זה לא מאומת אם הם באמת לזרוח במשך 13 נים. לכן, יש יסוד מסוים של חוסר אמון. למרות יצרנים לתת ערבות.אז, מקסוס נותן ערבות של 3-5 שנים, ויטו - 3 שנים, פיליפס - 2 נות אחריות. בכל מקרה, מכשיר כזה ישרת אותך זמן רב. בהתחשב היחס בין מחיר ועלות - זוהי בחירה מצוינת!


החיסכון מתקבליםם אם מנורת הליבון משתמשת 100 W, אז המנורה LED הוא רק 10-13. זה מציין כוח נמוך יותר.

בעיקר, מנורות מיוצרים בסין, דיודות מיוצרים בגרמניה, יפן, וארצות הברית. אם אתה מחשיב מה זמן את האור LED ישתלם, הזמן הממוצע הוא אחד וחצי שנים.

הטוב ביותר עבור אקולוגיה

טענה נוספת לטובת מנורות LED היא בטיחות בהשוואה עם חיסכון באנרגיה התקנים תאורה. הסביבה נפגעת משום שהם מכילים אדי כספית מינימלית. ואת אביזרי LED יש לוח עם דיודות בפנים. אם אתה שובר מקרה לסטיק, אין אדים בפנים. עבור אקולוגיה מנורות אלה הם הטובים ביותר.

ניסתו של הסתיו הכהה ולאחר מכן ימי החורף, אור מלאכותי משמש יותר ויותר בדירות שלוו אילו bulbs הם הטובים ביותר בור הבית, אילו מהם מעדיפים, אילו הם וני יותר? ננתח את היתרונות והחסרונות של מנורות זמין למכירה: ליבון, זוהר, הלוגן, LED. קחו באיזה מפתח עדיף לבחור כפות לבית וכיצד לחסוך חשמל בדירה, אבל קודם קצת היסטוריה ...

הנורה הליבון הנפוץ ביותר יש יותר ממאה שנים ואת המראה לל לא התקבלה מיד על ידי העם. בתחילה היתה התאורה החשמלית זהירה. ראשית, לא ברור איך זה עובד, וכל מה שאינו ברור מעורר השראה.שנית, אם אפילו מתוך נר יש שריפות גדולות, אז מן "כזה מאור כזה לא ידוע למה לצפות בכלל. כיצד להסיר את הפיקדונות פחמן מן הפתיל, מאשר לנקות את כוס מוכתם - שוב שאלה. באופן כללי, אנשים יכולים להיות מובנים. אני חייב להודות שהנורה מה לא נרתה אלגנטית כפי שהיא עכשיו. בשנת דגימות הזכוכית הראשונות לא היה שום (נר חשמלי חיצוני Yablochkov באמת נראה כמו נר) כאלמנט ליבון באמצעות חוט מצופה פחם, חסר להם בקצרה (נורה Lodygina בוער לעבר רק ראשונות 30 דקות).

מנורות שונות, מנורות שונות נדרשים

נורות מודרניות לייצר ל מיני גדלים וגדלים, לעשות נורות צבעוניות דהוי לתת להם כל צורה. נורות מוצגות בחנויות היום הוא רחב למדי ויש ארבעה וגים: ליבון, הלוגן (הלוגן), ניאון LED.

נורות ליבון

מנורת ליבון מוכרת לכולם, ולמרות הופעת המתחרים המתקדמים יותר, היא מחזיקה באליפות בביטחון - מדי שנה בעולם מוכרים חמישה עשר מיליארד נרות חשמליים. הם מקרינים אור חם, מה שהופך את הדירות שלנו יותר נוח, יש מחיר מקובל.

עקרון הפעולה מנורות ליבון מבוסס על הזרימה של arc מתכת (אשר וי לרוב טונגסטן). אשר רם חשמלי עובר, קשת מחוממת, והאנרגיה התרמית והאור מתחילה להשתחרר.

מפרט טכני. יש ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט

פלוסים:

 • מגוון של צורות שונות,
 • מבחר גדול של גדלים שונים,
 • אתה יכול לבחור את דירוג מתח ההפעלה הרצוי,
 • לא עלות גבוהה.

חסרונות:

 • חימום חזק של הבקבוק,
 • צורכים הרבה אנרגיה,
 • לשרוף ב נחשולי מתח ברשת.

אחד החסרונות המשמעותיים של נורות ליבון - בגלל חימום חזק לא כל מנורות ניתן להשתמש. הם לא יכולים לייחס את המקרה לשימוש כלכלי, שכן הם צורכים כמות רבה של אנרגיה, ואילו חלק הארי של זה הוא לא להמיר את האור, אבל לתוך החום. ולבסוף, מנורה ליבון קונבנציונאלי לא יעמוד על קפיצת מתח בדירה שלך לשרוף.

כל זה לא מדבר לטובת סוג זה של נורות, למשל, הם לא צריכים לשמש כדי להאיר חדרים גדולים.

נורות ליבון נמכרים בשני סוגים - עם בקבוק שקוף ומאט. ה ריך להילקח בחשבון נורות שקוף צריך לשמש רק ב luminaires רור,

מנורות הלוגן (הלוגן)

אבל לעתים קרובות יותר את הקונה בוחר הלוגן מנורות, אשר, אם אתה מבין, הן האחיות של הרגיל.

עקרון הפעולה. חומרים כימיים - הלוגנים (זוגות של ברום או יוד) נוספו לנורה של המנורה, איכות גבוהה יותר, זכוכית קוורץ, מחזירי מיוחד שימשו לייצור שלה. פשוט, אבל התוצאה ברורה!

מאפיינים טכניים. מנורות כאלה יש פעמיים את הפלט אור (20-30 lm / W), חיי שירות ארוכים יותרואת החיים של "הלוגן" הוא מאלפיים עד שבעה אלפים), פחות צריכת החשמל (עקב רפלקטורים, 50 "וואט" הלוגן "זורחת בהירים כמו 150 ואט אור, בממוצע, את צריכת החשמל מופחת על ידי 20-40%), ממדים קטנים יותר יש להם טמפרטורת צבע של 2700-3200 K, טווחי כוח 12-12000 ו זוהר צהוב.

כאשר קונים, לשים לב לזווית הפיזור של קרן האור (אם הזווית צרה, הנורה תזרח בשלב מסוים, וזה לא תמיד צריך להיות).

פלוסים:

 • הרבה גדלים,
 • מבחר גדול של צורות שונות,
 • מדד הכוח משתנה מ 12 עד 1000 וואט.

לטובת מנורות כאלה, את האפשרות של השימוש שלהם במערכות תאורה אולטרה מודרנית גם מדבר. לדוגמה, נושאות הנוכחי אוטובוסים אשר מנורות הלוגן מחוברים בנקודות מסוימות. הם יכולים בקלות להיות מותקן (בכל כמות), מסודרים לעתים קרובות ככל שתרצה, לשנות את כיוון האור, לכוון אותו, למשל, לתמונה תלויה או להתמקד רהיטים, וכו 'האופציה הנפוצה ביותר באמצעות מנורות הלוגן היא להאיר אותם עם משטח מטבח. ובעזרת נורות קטנות של כוח קטן (5-10 W) אתה יכול ליצור בבית שלך "שמים מכוכבים" אמיתי.

חסרונות:

 • חימום חזק למדי,
 • אינם עומדים בתנודות המתח.

החיסרון העיקרי של מנורות הלוגן ניתן לייחס גם, אשר חל גם על מנורות ליבון - חימום מספיק חזק.

מוכרים יותר לנו מנורות פלורסנט מסודרים אחרת.

עקרון הפעולה. זהו צינור גלילי עם אלקטרודות, שבו יש זוגות כספית עם גז אינרטי. הם פולטים קרניים אולטרה סגול, אשר גורמים החומר זוהר לזרוח על הקירות של הצינור.

מאפיינים טכניים. מור כ יש להם טמפרטורת צבע של 4000-7000 K, -1לט אור של 40-110 lm / W, לבן וצהוב בהיר. אור הם נותנים הצטננות, כך את הצורה ואת הצורה של אובייקטים באור זה נראה מעוות. להקרין בעים שונים - לבן, צהוב, אדום, ירוק, כחול, משמש לעתים קרובות כל כך בעיצוב דקורטיוב השתמש מנורות פלואורסצנט צינורי בדרך כלל במשרדים, ארגונים, לעתים קרובות יותר בבית.

עם זאת, לאחרונה העיצוב שלהם השתנה באופן משמעותי, מה שעשה אותם מאוד פופולרי בקרב העם. זה לא צינורות לבנים מגושם כי באזום לא נעים, ממצמץ ולמלא את החדר עם איזה אור מת.

מנורות פלורסנט קומפקטיות מודרניות מופיעות רק מעט שונה מנורות הליבון, אינן דורשות חיווט מיוחד והן מזדקרות לתוך מחסניות סטנדרטיות בקוטר של 27 ו -14 מ"מ. יש להם ספקטרום חם יותר, נותן את האור "צל" הרגיל, שלא ניתן להבחין בין הנורות ליבון. נורות עם נורות קומפקטיות חסרים עוד חסרון אחד - האור מתלקח מיד לאחר הפעלת.

היתרונות של שני סוגי נורות פלורסנט (צינורי וקומפקטי):

 • חיסכון של עד 80% מהחשמל (בהשוואה לנורות ליבון),
 • יש חימום חלש, כך שהם יכולים להיות מעוותים אפילו עובד,
 • אל תהבהב כאשר תפעיל.

חסרונות של נורות פלורסנט:

 • הם מכילים כספית, ולכן הם דורשים סילוק מיוחד (הם חייבים להיות מוחזרים לחנות או במיכלים מיוחדים),
 • השפעה מזיקה על מראהו של אדם (רופאים עדיין טוענים על כך),
 • פולטים צבעים שונים,
 • לא גבוהה צבע ביצוע,
 • להגיב לשינויי טמפרטורה,
 • להתפוגג עם הזמן של ניצול,
 • יש מחיר גבוה יותר (לעומת נורות ליבון),
 • לא לעמוד טיפות מתח של הרשת.

חסכון באנרגיה נורות, הכוללות פלורסנט, אינם מיועדים רציפה לסירוגין (זה ייכשל במהירות). הם צריכים להיות מופעלת לסירוגין פעם ביום.

אם בחרתם נורות פלורסנט, אז יף לקנות יצרנים ידועים: פיליפס, פילה, Osram, ג 'נרל אלקטריק. מאז עמיתים סינים, בעודד

נורות LED היום הם סוג האנרגיה היעילה ביותר של מנורות.

עקרון הפעולה.  המנורה מורכבת מקתודה ואנודה, שבמרכזו גביש פולט אור. כמו הנוכחי עובר מן המקור, הוא נע מן האנודה אל הקתודה ומומרת האור.

נורות LED הפכו נפוצים יותר בחיי היום יום, אשר תוחלת החיים שלהם עולה על מאה אלף שעות!

מפרט טכני. נוריות יש חיי שירות מקסימלית, בממוצע הוא 60-90 אלף שעות ,לט אור של כ 650 lm / W, טמפרטורת צבן 2700-3200 K

פלוסים:

 • למעשה לפעול ללא חימום,
 • אינם מזיקים לעין.

חסרונות:

 • אפשרות של פעימה,
 • יקר.

מנורות LED של הדור האחרון נמצאים בשימוש נרחב עבור תאורה דקורטיבית של ציורים, לוחות, ועבודות אחרות בתערוכה, כפי שהם עובדים זמן רב וכמעט לא לחמם (לא לצרוב את הצבע של התמונות).

איזה צבע עדיף?

קנית את הנברשת המשובחת ביותר, תלית אותה על התקרה, לוחצת על המתג ... אבל הנס קרה. משהו לא בסדר ... מתברר איזה סוג של אור הנורה הרגילה מפיצה את מצב הרוח, הנוחות והחמימות של החדר שבו אתה הולך לחיות או לחיות לצמיתות. לכן, לא להזניח את הנקודה הזאת ואפילו לפני רכישת נורה בחנות כדי לקבוע את הטון.

סוג של נורות יכול להיות שונה, נורות יכול להקרין חם (2700-3000 K), ניטרלי וקר (4000-6000 K) אור. וגם יש זוהר של לוח צבעים שונה.

מפתח חם  אידיאלי עבור כמעט בכל תחומי הדירה: חדר שינה, סלון, חדר אוכל.

מפתח קר  מתאים לאור יום מנורות כאלה משמשים טוב יותר חדרים וחדרים גדולים עבור עיצוב דקורטיבי שונים - הדגשת אזורים מסוימים.

טונליות נייטרלית כמו גם לבן וחם, ניתן להשתמש עבור כל שטח הדירה, במיוחד זה מתאים למקום העבודה, כפי שהוא יעזור ריכוז תשומת הלב, תאורה במטבח פנימה.

בנוסף, אתה יכול למצוא על נורות מכירה, פולטות לימון, מנדרינית, תכלת, ירקן ואור ורוד. תאורה כזו יש השפעה על האדם ואת זה יש גם לקחת בחשבון.

זוהר הלימון של נורה ממלא את החדר כאילו השמש חדרה לתוכו. לכן, אלה נורות מתאימות להשתמש אלה שיש להם דירות הממוקם בצד הצפוני של הבית. וגם כדי לקנות בסתיו, כאשר המקרים מתגלים לעתים קרובות, תאורה דומה של החדר מסוגל להעלות את מצב הרוח של האדם בו.

אור התכלת של נורה הוא מושלם עבור ארון, שכן זה עוזר להתרכז היטב.

מנדרין זורחת, הנובע מן הנורה יהיה בהחלט להדגיש את רהיטי העץ בדירה.

זוהר ורוד יהיה לרענן את הפנים עצמו.

מנורות עם זוהר ירקן  לתת בהירות ורעננות צמחים בפנים החדר.

חיסכון באנרגיה נורות - היתרונות והחסרונות. כיצד לחסוך חשמל בדירה?

על פי הסטטיסטיקה, שליש מכלל החשמל הנצרך בחיי היומיום הוא בילה על תאורה הדירה.

החלפת האור הקפדנית בחדרים, כשאיש אינו זקוק לה, כמובן, תניב תוצאה כלשהי, אבל זה לא ממצה את כל אמצעי החיסכון. ישנם מספר פתרונות שיכולים לעזור לך לחסוך בעלויות האנרגיה. אתה צריך חסכון באנרגיה נורות. היתרונות והחסרונות של אותם יש לנו כבר נחשב לעיל. זה נשאר שאלה פתוחה אילו לבחור כדי לפתור את הבעיות של התאורה בבית.

היתרונות של מנורות חיסכון באנרגיה.הפחת מעט את צריכת החשמל, בעוד לא משנה את רמת הנוחות של תאורה, יעזור מנורות פלורסנט. פלט האור להם הוא 4-6 מים יותר מזה של מנורות ליבון. לכן, מנורה פלואורסצנטית 15 וואט יהיה לזרוח כמו בייים כמו מנורת ליבון 75 וואט, וצריכת החשמל יפחת פי ושר ההערכה היא י בדירה נדרטית של עד 50 m2 החלפת נורות פלואורסצנט פשוט יחסוך כמעט 1500 קוט"ש בשנה!

לכן, סוג אחר ל חיסכון באנרגיה מנורות, צובר פופולריות גוברת בשנים האחרונות -. להיות בטוח לחלוטין לבריאות האדם, יש להם חיי שירות ארוכים לצרוך חשמל הרבה פחות. והמחיר בורם הופך להיות זול יותר מדי שנה.אני מציע להסתכל על השולחן, שממנו ברור איזה סוג של חיסכון יהיה בדירה, כאשר החלפת נורת ליבון קונבנציונאלי עם חיסכון באנרגיה אלה: זוהר LED.

תודה מיוחדת למעצבים.  מתברר כי העיצוב האופנתי של שימוש התאורה הכללית המקומית של החדר גם עוזר לחסוך בחשמל. כאשר נעשה שימוש, למשל, עבור תחנת עבודה או בפינה מנוחה, תצטרך חצי מנורת חשמל מאשר מנורה תלויה. לשם כך, ניתן להשתמש, למשל, נורות הלוגן.

מקרר ללא "מעיל". מכשירי חשמל ביתיים משתמשים בפחות חשמל. המדחס יופעל לעתים קרובות יותר אם, תוך הפרה של ההוראות, לשים את המקרר קרוב לקיר או להפריע לצמיתות מזון לא מחומם.עם הזמן, לשחרר את המקרר מן המעיל "קרח", תוכלו להפחית את צריכת האנרגיה ב -20%.

לתקן תנור חשמלי. רכישת תנור מלי, מעדיפים מודלים thermoregulator ו טיימר.  חימום האוויר לטמפרטורה קבועה, המכשיר יכבה באופן אוטומטי. בעת הגדרת משטר הטמפרטורה, שים לב כי הטמפרטורה הנוחה בחדר בלילה היא לא יותר מ +18, וביום 20 +.

שיעור בגיאומטריה במטבח.  "הטורף" העיקרי של החשמל במטבח הוא תנור. בהתאם לדגם, הכוח הכולל שלה יכול להגיע 9 קילוואט. כדי למקסם את השימוש בחום, עדיף לקנות ברזל יצוק או פלדה חותמת מנות אמייל על פני השטח כולו, למעט בתחתית. זה צריך להיות שטוח וחלק, כך החום לא איבד את הפערים, לפחות 5-7 מ"מ עובי, ואת הקוטר מתאים לגודל של מבער או להיות מעט יותר.במקרה זה, החיסכון באנרגיה יהיה כ -10%.  סיר קטן על מבער גדול עשוי להרתיח מהר יותר, אבל החשמל יהיה נצרך 30% יותר.

מרתיחים היטב את המים בקומקום. אחרי התנור, המכשיר השני הכי פופולרי במטבח הוא קומקום חשמלי. אם אתה להרתיח מים בו, לא למלא אותו עד שוליים, לשפוך אותו כמו מים רבים ככל שאתה צריך במקרה זה.

אל הפתק

 • אם חודשי כדי לשטוף את התקרה ולנגב את הנורות מן האבק, ואז הבית לא רק יהיה נקי, אבל גם קל יותר.
 • ועם חלאות על אלמנט חימום, שואב אבק עם אספן אבק סתומים, ברזל עם פחמן על צריכת החשמל הבלעדית על ידי 10-15% יותר!
 • כדי כל הזמן לא לחשוב על כיבוי אורות מיותרים, אתה יכול להתקין דימר בדירה או בבית, ואם האמצעים מאפשרים, את חיישן תנועה, כך אוטומציה חכמה עצמה הופכת את האור.

בואו נסכם כמה תוצאות

ל הנתיב של בחירת התאורה של הביתש ה הכרחי כדי להבין אילו נורות הן הטובות ביולר אם הבית לך הוא מגניב, אז החום מנורת ליבון פשוטה יעזור לחמם את החדר, במיוחד אם הוא קטן. בנוסף, הם מים, מוכר אור העין, כפי שיש להם צבע אידיאלי בצוע. במרה ה, אולי אתה לא צריך לחשוב על חיסכון באנרגיה, ואת הישן, סוג, נורה Illich תהיה האפשרות המתיה הי

אם אתה בבית לותקן אז יש צורך לבחור את סוגי חיסכון באנרגיה: LED, או הלוגן. נורות LED ולטות אור י הוא בטוח לבריאות העין, אבל חשוב לקנות אותם בקפידה - לבחור אלה שאינם פועמים.
אני מציע לצפות בווידאו כיצד לבחור נורות LED כך שמשתמשים בהם בבתת שלך לא מזיק לבריאות שלך.

אם אתה לא מרוצה עם מחיר יקר מדי של גןוה LED, אז בדרך לחיסכון באנרגיה אתה יכול לעצור אתה הם, שלא כמו אלה פלואווסצסצ יסכון באנרגיה נורות לא אמור לשמש בבית אם: יש נחשולי מתח, לחות גבוהה, טמפרטורה לא יציבה.אז, להשוות, לבחור, להפעיל. שיהיה אור!

Related news

LED. : LED image, picture, imagery


LED. : LED 62


LED. : LED 86


LED. : LED 81


LED. : LED 58


LED. : LED 53


LED. : LED 27


LED. : LED 2


LED. : LED 74